Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka

Wyniki

Cześć wszystkim strzelcom i strzelczyniom!
Lato jest już w pełni, a my mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wakacyjnej Amatorskiej Lidze Strzeleckiej – najgorętszej i najbardziej wystrzałowej rywalizacji tego sezonu!
Czym jest Liga Strzelecka? To cykl przyjaznych i emocjonujących zawodów, w których możecie pokazać swoje umiejętności strzeleckie i spędzić aktywnie czas w gronie pasjonatów broni palnej. Niezależnie od doświadczenia czy wieku, każdy może wziąć udział i spróbować swoich sił. To doskonała okazja do nauki, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy!
Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka odbędzie się w naszym strzelniczym rajdzie w dniach 1 lipca – 31 sierpnia. Strzelamy w każdy czwartek począwszy od 6 lipca. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rywalizacji w różnych kategoriach, takich jak celność, szybkość czy strzelanie z niekonwencjonalnych pozycji.
Konkurencje do wyboru to:
-Strzelanie tarczowe z karabinu AK-47 kal 7,62×39.
-Strzelanie tarczowe z pistoletu kal 9mm( do wyboru Glock, lub CZ)
-Strzelanie z karabinka AR15 kal .22, na czas do celów metalowych( Steel Chalenge)
Przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla najlepszych strzelców, a także wiele niespodzianek i atrakcji dla wszystkich uczestników!
Czy czujesz, że masz w sobie strzeleckiego ducha? Chcesz spróbować swoich sił i zasmakować atmosfery rywalizacji? Dołącz do naszej Wakacyjnej Amatorskiej Ligi Strzeleckiej i baw się wspaniale podczas tegorocznych wakacji!
Aby wziąć udział, wystarczy przyjść w każdy czwartek w dowolnej godzinie między 16:00 a 20:00 na strzelnicę TopGun i wziąć udział w wybranych konkurencjach.
Podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi, którzy również kochają strzelectwo. Im więcej, tym lepiej! Niech ten letni sezon będzie pełen strzeleckiej pasji i niezapomnianych chwil.
Do zobaczenia na strzelnicy!
Koszt startu:
Karabin – 60zł/8strzałów punktowanych
Pistolet – 50zł/10 strzałów
Steel Chalenge – 50 zł/25 strzałów
Komplet konkurencji – 150zł
W cenie: wejście na strzelnicę, opieka instruktora, słuchawki i okulary ochronne, broń i amunicja.