• KKS Legion
 • menu
 • Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka

  Wyniki

  Cześć wszystkim strzelcom i strzelczyniom!
  Lato jest już w pełni, a my mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wakacyjnej Amatorskiej Lidze Strzeleckiej – najgorętszej i najbardziej wystrzałowej rywalizacji tego sezonu!
  Czym jest Liga Strzelecka? To cykl przyjaznych i emocjonujących zawodów, w których możecie pokazać swoje umiejętności strzeleckie i spędzić aktywnie czas w gronie pasjonatów broni palnej. Niezależnie od doświadczenia czy wieku, każdy może wziąć udział i spróbować swoich sił. To doskonała okazja do nauki, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy!
  Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka odbędzie się w naszym strzelniczym rajdzie w dniach 1 lipca – 31 sierpnia. Strzelamy w każdy czwartek począwszy od 6 lipca. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rywalizacji w różnych kategoriach, takich jak celność, szybkość czy strzelanie z niekonwencjonalnych pozycji.
  Konkurencje do wyboru to:
  -Strzelanie tarczowe z karabinu AK-47 kal 7,62×39.
  -Strzelanie tarczowe z pistoletu kal 9mm( do wyboru Glock, lub CZ)
  -Strzelanie z karabinka AR15 kal .22, na czas do celów metalowych( Steel Chalenge)
  Przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla najlepszych strzelców, a także wiele niespodzianek i atrakcji dla wszystkich uczestników!
  Czy czujesz, że masz w sobie strzeleckiego ducha? Chcesz spróbować swoich sił i zasmakować atmosfery rywalizacji? Dołącz do naszej Wakacyjnej Amatorskiej Ligi Strzeleckiej i baw się wspaniale podczas tegorocznych wakacji!
  Aby wziąć udział, wystarczy przyjść w każdy czwartek w dowolnej godzinie między 16:00 a 20:00 na strzelnicę TopGun i wziąć udział w wybranych konkurencjach.
  Podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi, którzy również kochają strzelectwo. Im więcej, tym lepiej! Niech ten letni sezon będzie pełen strzeleckiej pasji i niezapomnianych chwil.
  Do zobaczenia na strzelnicy!
  Koszt startu:
  Karabin – 60zł/8strzałów punktowanych
  Pistolet – 50zł/10 strzałów
  Steel Chalenge – 50 zł/25 strzałów
  Komplet konkurencji – 150zł
  W cenie: wejście na strzelnicę, opieka instruktora, słuchawki i okulary ochronne, broń i amunicja.

  Download Nulled WordPress Themes
  Download WordPress Themes Free
  Download WordPress Themes Free
  Download Best WordPress Themes Free Download
  udemy free download
  download samsung firmware
  Download WordPress Themes
  udemy free download