• KKS Legion
 • menu
 • Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka

  Wyniki

  Cześć wszystkim strzelcom i strzelczyniom!
  Lato jest już w pełni, a my mamy dla Was wyjątkowe zaproszenie! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w Wakacyjnej Amatorskiej Lidze Strzeleckiej – najgorętszej i najbardziej wystrzałowej rywalizacji tego sezonu!
  Czym jest Liga Strzelecka? To cykl przyjaznych i emocjonujących zawodów, w których możecie pokazać swoje umiejętności strzeleckie i spędzić aktywnie czas w gronie pasjonatów broni palnej. Niezależnie od doświadczenia czy wieku, każdy może wziąć udział i spróbować swoich sił. To doskonała okazja do nauki, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy!
  Wakacyjna Amatorska Liga Strzelecka odbędzie się w naszym strzelniczym rajdzie w dniach 1 lipca – 31 sierpnia. Strzelamy w każdy czwartek począwszy od 6 lipca. Każdy uczestnik będzie miał możliwość rywalizacji w różnych kategoriach, takich jak celność, szybkość czy strzelanie z niekonwencjonalnych pozycji.
  Konkurencje do wyboru to:
  -Strzelanie tarczowe z karabinu AK-47 kal 7,62×39.
  -Strzelanie tarczowe z pistoletu kal 9mm( do wyboru Glock, lub CZ)
  -Strzelanie z karabinka AR15 kal .22, na czas do celów metalowych( Steel Chalenge)
  Przygotowaliśmy również specjalne nagrody dla najlepszych strzelców, a także wiele niespodzianek i atrakcji dla wszystkich uczestników!
  Czy czujesz, że masz w sobie strzeleckiego ducha? Chcesz spróbować swoich sił i zasmakować atmosfery rywalizacji? Dołącz do naszej Wakacyjnej Amatorskiej Ligi Strzeleckiej i baw się wspaniale podczas tegorocznych wakacji!
  Aby wziąć udział, wystarczy przyjść w każdy czwartek w dowolnej godzinie między 16:00 a 20:00 na strzelnicę TopGun i wziąć udział w wybranych konkurencjach.
  Podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi, którzy również kochają strzelectwo. Im więcej, tym lepiej! Niech ten letni sezon będzie pełen strzeleckiej pasji i niezapomnianych chwil.
  Do zobaczenia na strzelnicy!
  Koszt startu:
  Karabin – 60zł/8strzałów punktowanych
  Pistolet – 50zł/10 strzałów
  Steel Chalenge – 50 zł/25 strzałów
  Komplet konkurencji – 150zł
  W cenie: wejście na strzelnicę, opieka instruktora, słuchawki i okulary ochronne, broń i amunicja.

  Download Best WordPress Themes Free Download
  Premium WordPress Themes Download
  Download Nulled WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  online free course
  download huawei firmware
  Free Download WordPress Themes
  lynda course free download