Tarnowski Piknik Strzelecki 2024

Zapraszamy Was serdecznie na piknik strzelecki, który organizujemy wraz ze strzelnicą Top Gun w Ładnej! To już kolejna edycja pikniku. Na poprzednich edycjach zaskoczyliście nas frekwencją, zobaczymy czy tym razem padnie kolejny rekord. Stali bywalcy wiedzą, że warto odwiedzić wydarzenie. A nowi dopiero się o tym przekonają.
Będzie świetna okazja, aby spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną, poznać ciekawych ludzi oraz spróbować swoich sił w strzelaniu.
Na miejscu czekać będą na Was liczne atrakcje. Będzie można spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni – od wiatrówek, poprzez łuki aż do broni palnej. Na wystawie broni obejrzysz zarówno najpopularniejsze, jak i najrzadsze okazy broni. Będą ciekawe konkursy strzeleckie. Nie zabraknie tradycyjnego grila. Zadbamy również o atrakcje dla dzieci, a także szykujemy kilka innych niespodzianek. Będzie również możliwość skorzystania z usług instruktorów, którzy pomogą Wam doskonalić Wasze umiejętności strzeleckie.
Nie ma znaczenia, czy jesteś już doświadczonym strzelcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelectwem – każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić strzelnicy Top Gun, to tym bardziej zapraszamy!
Data pikniku to niedziela, 9 czerwca, a startujemy o godzinie 10:00. Liczymy na to, że dołączycie do nas i wspólnie spędzimy wspaniały dzień na strzelnicy.

Więcej informacji znajdziecie na naszym fanpage’u Facebookowym


Do zobaczenia na Top Gun w Ładnej!